Загальна мобілізація: стало відомо, як вчинять із тими, хто ніколи не служив в армії

Автор: Марченко Любов

В Україні продовжується загальна мобілізація. Президент продовжив її термін до 23 серпня. Призвати на службу можуть навіть громадян, які ніколи не служили в армії. Але для передбачено особливий порядок проходження служби.

Загальна мобілізація: стало відомо, як вчинять із тими, хто ніколи не служив в армії - today.ua

Про те, як вчинять із мобілізованими громадянами, які ніколи не служили, розповів apostrophe.

Усіх військовозобов'язаних громадян можуть призвати. Проте співробітники центрів комплектації (тих самих військкоматів) запевняють, що перевага надається людям із високою громадянською мотивацією, які готові захищати Батьківщину і знають, навіщо вони в армії. При цьому, звичайно, добре, якщо ця людина свого часу отримала непогану армійську підготовку.

Якщо ж мобілізований чоловік служив в армії давно і після цього до зброї взагалі не торкався, одразу на передову його не відправлять.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Спочатку він буде направлений на перепідготовку або в навчальний центр, або на курси підвищення кваліфікації при вишах (останнє стосується офіцерів запасу, які свого часу здобули армійську спеціальність у виші на військовій кафедрі). Загальна мобілізація: стало відомо, як вчинять із тими, хто ніколи не служив в армії Те саме стосується і громадян, які ніколи не служили в армії. Хтось у мирний час був визнаний обмежено придатним, а комусь просто вдалося "відкосити", оскільки раніше, у мирний час, держава не наполягала на тому, щоби кожен юнак неодмінно відслужив в армії.

Тепер і для таких громадян знайдеться застосування. Щоправда, спочатку їх відправлять до навчальних центрів, де вони проходитимуть військову підготовку. Там їх готуватимуть за певними військовими спеціальностями – залежно від отриманої ними раніше мирної кваліфікації, стану здоров'я та багатьох інших факторів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Звичайно, у воєнний час тривалість підготовки армійських кадрів набагато коротша, ніж у мирний час. Ніхто не триматиме призовників по півроку у навчальному центрі. На підготовку дається два-максимум три тижні. І далі – зі зброєю в стрій.

Нагадаємо, повістки громадянам можуть вручати будь-де: на вулицях, у торгових центрах, на блокпостах і навіть у басейнах та спортзалах. Тим більше, що останні якраз відвідують, як правило, люди з непоганою фізичною підготовкою.