Загальна мобілізація “докотилася“ до нічних клубів: військові знайшли там чимало здорових чоловіків

Мобілізація охоплює нові сфери тилового життя. Якщо раніше співробітники військкоматів вручали повістки військовозобов'язаним громадянам переважно на вулицях міст, на ринках та в супермаркетах, то тепер військові пішли у рейд нічними клубами.

Загальна мобілізація “докотилася“ до нічних клубів: військові знайшли там чимало здорових чоловіків - today.ua

Зокрема, багато харківських пабліків поділилися відео з такого закладу, куди навідалися люди у камуфляжі. 

В Україні вже понад рік триває війна та не припиняється загальна мобілізація. ЗСУ постійно потребують поповнення, а потік бажаючих йти на фронт уже вичерпався. У цій ситуації військові, які служать в ТЦК, вдаються до будь-яких хитрощів, аби вручити повістки здоровим чоловікам, які все ще залишаються в тилу.

На відео, яке перепостили місцеві канали, двоє чоловіків у військовій формі зайшли "з візитом" до одного з нічних клубів Харкова. Як розповідають очевидці, візитери зажадали вимкнути музику та включити звичайне світло замість нічного "інтимного" освітлення. Після цього вони почали перевіряти документи у всіх відвідувачів чоловічої статі.

Зрештою, багато клубних завсідників отримали "запрошення" до ТЦК. Звичайно, їм ще належить пройти військово-лікарську комісію, яка має з'ясувати їхню придатність до військової служби. Втім, де, як не в нічному клубі, можна зустріти відразу чималу групу молодих здорових чоловіків, які за своїми фізичними кондиціями ідеально підходять для військової служби.

Нагадаємо, у Міноборони роз'яснили, чи підлягають призову громадяни, засуджені за кримінальною статтею за ухилення від мобілізації.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel