Лише за 1 гривню: Нова пошта кардинально змінила вартість посилок

Компанія «Нова пошта» зробила подарунок своїм клієнтам до Дня Незалежності. Вони зможуть відправити і отримати посилки лише за 1 гривню. Така акція діятиме для будь-яких посилок, надісланих через поштомат. Причому скористатися нею можна буде цілих три дні.

Лише за 1 гривню: Нова пошта кардинально змінила вартість посилок - today.ua

Нова пошта повідомляє про це на веб-ресурсах компанії.

Скористатися такою символічною вартістю послуг від Нової пошти можна буде 24, 25 та 26 серпня. У ці дні будь-яке відправлення та отримання будь-якої посилки через поштомат коштуватимуть лише 1 гривню – як для відправника, так і для одержувача.

Причому будь-який клієнт зможе скористатися цим тарифом скільки завгодно разів. Тобто, він може замовляти і отримувати в ці дні через поштомат не одну посилку, а стільки, скільки йому потрібно. На кожне з цих замовлень вартість поштової послуги залишатиметься незмінною – 1 гривня. Лише за 1 гривню: Нова пошта кардинально змінила вартість посилок Природно, це стосується лише посилок, які можна відправити через поштомат. Габарити таких поштових відправлень не повинні перевищувати 40х60х30 см, а вага має бути не більше за 20 кг. Якщо посилка вписується в такі "рамки", можна замовляти її пересилку через поштомат.

Щоби відправити або отримати посилку Новою поштою за 1 гривню потрібно виконати такі дії:

  • Оформити посилку 24, 25 чи 26 серпня через поштомат.
  • Заплатити за користування поштоматом. Це може зробити як одержувач посилки, так і її відправник. Заплатити можна через мобільний додаток, через трекінг на сайті або у відділенні.

Нагадаємо, раніше Нова пошта запустила зручну послугу, яка дозволяє клієнтам самим надсилати посилки із поштоматів.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua