Vodafone убезпечив своїх абонентів від крадіжки грошей із банківських рахунків

Оператор мобільного зв'язку Vodafone придумав, як уберегти своїх клієнтів від крадіжки грошей шахраями з їхніх банківських рахунків. Для цього банк передбачив нескладний алгоритм, який значно знижує ризик втратити гроші через те, що ними заволодіє хтось чужий.

Vodafone убезпечив своїх абонентів від крадіжки грошей із банківських рахунків - today.ua

Інтернет-аферисти нерідко крадуть сім-карти клієнтів для того, щоб отримати доступ до їхніх даних, які зберігаються на цих картах. Багато абонентів прив'язують до своїх сім-карток дані банківських карт, за якими можна легко заволодіти рахунком власника картки.

У Vodafone придумали, як захистити сім-карту клієнта від дистанційної заміни і, відповідно, убезпечити гроші, що зберігаються на банківській картці. Для цього потрібно підключити послугу, яка унеможливить дистанційну заміну сім-карти. Vodafone убезпечив своїх абонентів від крадіжки грошей із банківських рахунків

Є три способи підключення такої послуги:

  • Зателефонувати на номер підтримки 111.
  • Зателефонувати на номер 0-800-400-111.
  • Самостійно активувати послугу через сервіс My Vodafone.

Скориставшись одним і цих способів, абонент прив'яже свій номер телефону до своїх паспортних даних. Таким чином, зловмисники вже не зможуть здійснити заміну сім-карти дистанційно. Для того, щоб отримати нову сім-карту, її власник повинен буде прийти особисто в один із сервісних центрів компанії Vodafone зі своїми документами.

Нагадаємо, нещодавно Vodafone запустив нову послугу, яка дозволить власникові смартфона, в разі його крадіжки або втрати, заблокувати свій девайс дистанційно, щоби  ніхто не зміг заволодіти даними, які в ньому зберігаються.

ДЖЕРЕЛОnewnn.ru