Власник БРСМ-Нафта погрожує розправою ведучому програми “Гроші“: заява медіагрупи

Ведучий телепрограми "Гроші", яка транслюється на телеканалі "2 + 2", отримав погрози від власника компанії БРСМ-Нафта Андрія Біби. Медіагрупа "1 + 1", яка випускає цю програму, вже виступила із заявою щодо погрози розправи з журналістом. Заяву відправлено на ім'я глави Нацполіціі України.

Власник БРСМ-Нафта погрожує розправою ведучому програми “Гроші“: заява медіагрупи - today.ua

Нафтовий магнат став погрожувати журналістові Олександру Преподобному після того, як у програмі "Гроші" вийшов відеосюжет про самого Бібу і компанію, яка йому належить. Мабуть сюжет неабияк "засмутив" самого власника компанії, а також його соратників.

У сюжеті йдеться про те, як Андрій Біба, незважаючи на його втечу з України після вибухів, що сталися на нафтобазах БРСМ-Нафта у 2015 році, успішно продовжує свій бізнес в нашій країні.

Загалом, незважаючи на те, що до власника БРСМ у правоохоронних органів накопичилося чимало питань, це не заважає йому робити успішний бізнес в Україні.

Незабаром після виходу програми, на Telegram-канал ведучого почали надходити погрози.

Власник БРСМ-Нафта погрожує розправою ведучому програми “Гроші“: заява медіагрупи Олександр Преподобний

"Ти живеш, як гнида продажна, здохнеш, як паскудна собака, дивуюся твоїй безтурботності", - відправили в повідомленні Олександру Преподобному.

Крім того, відразу після того, як програма вийшла в ефір, журналісту також зателефонували з погрозами. Преподобний стверджує, що авторство цих погроз належить особисто Андрію Бібі.

"Компанія турбується про здоров'я і життя співробітника, а також його близьких і сприймає погрози від фігуранта сюжету як цілком реальні", -йдеться в заяві медіагрупи "1 + 1".

Власник БРСМ-Нафта погрожує розправою ведучому програми “Гроші“: заява медіагрупиВласник БРСМ-Нафта погрожує розправою ведучому програми “Гроші“: заява медіагрупи Крім того, в заяві запевнили, що подбають про безпеку свого журналіста. Однак медійники сподіваються, що правоохоронні структури оперативно відреагують на заяву щодо погроз з боку власника БРСМ-Нафта і вживуть відповідні заходи.

Нагадаємо, українським АЗС дозволили підняти ціни на паливо. Однак вартість ДП не повинна бути вище 27,91 гривні за літр. Держава регулюватиме ціни на паливо до закінчення карантину.

ДЖЕРЕЛОgordonua