Viber може займати менше місця на смартфоні: яку функцію налаштувати

Viber, як і усі інші месенджері, займає багато місця на смартфоні. Але кожен користувач може контролювати, які файли він зберігає на телефоні, та вирішити проблему з "пожиранням" місця можна дуже легко.

Viber може займати менше місця на смартфоні: яку функцію налаштувати - today.ua

Справа в тому, що Viber налаштований зберігати всі файли, отримані в ході листування, в пам’ять телефону. Зберігаються не тільки анімації, відео та файли, які шлють вам друзі, але ще і весь контент, який з’являється в групах і пабліках. Через рік-два користування месенджером файлів стає настільки багато, що пам'ять забивається вщент, а так як ви не бачите усі програмні файли, то можете не здогадуватися, чому саме не вистачає місця на телефоні.

Viber може займати менше місця на смартфоні: яку функцію налаштувати

Як вирішити проблему зберігання файлів Viber на смартфоні

  1. Входимо в налаштування Viber, натискаємо на символ трьох крапок в кутку екрану та обираємо пункт "Дані та мультимедіа".
  2. Відключаємо параметр "Автоматично запускати відео після скачування", а також ставимо обмеження на скачування файлів. Це дозволить не перезавантажувати смартфон зайвими файлами та відключить можливість збереження файлів в пам’ять.
  3. Також можна поставити обмеження на завантаження файлів, включивши опцію "Автозавантаження в мережі GSM". Це допоможе зберегти трафік, зберігаючи мобільний інтернет.
  4. Що стосується фото, то і з ними можна налаштувати свої параметри. По-перше, це якість фото. Можна зменшити якість вигляду знімків, обравши "нормальний" параметр. Розмір фотографій зменшиться до 180 КБ з 650 КБ.

Нагадаємо, Viber розповів про нову корисну функцію, яка допомагає читати чати інших користувачів на відстані.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua