Повернуть зарплату: в Раді придумали, як стимулювати роботодавців за працевлаштування безробітних

Автор: Марченко Любов

У Раді придумали, як стимулювати роботодавців за працевлаштування безробітних. Зокрема, пропонують повертати їм частину зарплати, яку вони виплатили новим працівникам.

Повернуть зарплату: в Раді придумали, як стимулювати роботодавців за працевлаштування безробітних - today.ua

Законопроект №5262, запропонований "слугою" Максимом Заремським, передбачає грошові компенсації роботодавцям за працевлаштування безробітного. Автор законопроекту вважає, що такі заходи повинні будуть заохочувати роботодавців до офіційного прийому на роботу нелегальних працівників. Зрештою, це призведе до зниження рівня тіньової зайнятості.

На думку Максима Заремського, якщо законопроект проголосують, це допоможе знайти офіційну роботу людям, які її втратили, а також молоді. І тих, і інших багато хто згоден взяти на роботу, однак офіційно їх працевлаштовувати при цьому не квапляться.

Автор законопроекту пропонує заохочувати роботодавців за офіційне працевлаштування громадян. Зокрема, їм пропонується частково відшкодовувати зарплату, яку вони виплатили своїм новим працівникам. Повернуть зарплату: в Раді придумали, як стимулювати роботодавців за працевлаштування безробітних

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Скільки і за кого пропонують компенсувати:

  • роботодавцям, які взяли на роботу людей, що були зареєстровані як безробітні, пропонують протягом 3 місяців відшкодовувати 20% заробітної плати, виплаченої колишнім безробітним;
  • роботодавцям, які приймають на роботу осіб, що були зареєстровані як безробітні, і яким на момент працевлаштування не виповнилося 25 років, протягом 3 місяців пропонують відшкодовувати 30% їхньої зарплати.

Завдяки цьому, вважає автор законопроекту, вдасться знизити відсоток тіньової зайнятості та домогтися більшого обсягу працевлаштування безробітних. При цьому Заремський вважає, що компенсації роботодавцям повинен виплачувати територіальний орган Мінекономіки, однак звідки взяти гроші, він не вказує.

Нагадаємо, прем'єр Денис Шмигаль недавно заявив, що в Україні через 10 років будуть зарплати як у Польщі. Однак економіст Юрій Гаврилечко вважає, що такі заяви безпідставні, і незабаром в Україні може настати масове безробіття. А зарплати наших громадян будуть не вище, ніж в африканських бананових республіках.

Головне