У популярних месенджерах вводять тотальний контроль за листуванням

Найпопулярніші серед українців месенджери запровадить тотальне стеження за всім листуванням своїх користувачів. Відслідковуватись буде вся вхідна та вихідна інформація. Моніторити переписку своїх користувачів будеуть популярні месенджери, якими користуються мільйони українців.

У популярних месенджерах вводять тотальний контроль за листуванням - today.ua

Стеження за листуванням буде здійснюватися за допомогою системи Chatcontrol, яка нещодавно була затверджена в ЄС. Впровадження цієї системи зобов'язує провайдерів відстежувати підозрілу інформацію в контенті, який з'являється в листуванні. Перевірятися буде все: колективні чати, електронні листи, особисте листування.

Що будуть шукати, і хто перевірятиме

Впровадження перевірки від системи Chatcontrol пояснюють профілактикою сексуальної експлуатації та сексуального насильства над дітьми. Тобто, в месенджерах відстежуватимуть всю підозрілу інформацію, пов'язану з сексуальною експлуатацією дітей.

Перевірці буде піддаватися весь контент, що міститься у месенджерах. Здійснюватись вона буде за спеціальним алгоритмом пошуковими системами.

У популярних месенджерах вводять тотальний контроль за листуванням Далі, у випадку виявлення підозрілого контенту, все це буде відправлятися вже на розгляд живим людям. Якщо ті підтвердять, що повідомлення дійсно містить інформацію такого характеру, то ці дані надійдуть до правоохоронних органів.

У чому полягають ризики такої перевірки

  • Ваше листування буде постійно моніторитись. Навіть якщо це будуть робити роботи, все одно рано чи пізно і цілком безневинна інформація може потрапити до людей.
  • Хакери неодмінно знайдуть уразливі місця в цих алгоритмах. Це лише питання часу. І тоді масовий витік даних про листування мільйонів (а то й мільярдів) людей гарантований. Природно, усе це піде в Мережу і стане предметом купівлі-продажу. Але навіть якщо припустити, що вашим листуванням у Viber або будь-якому іншому мессенджері ніхто не торгуватиме, все ж неприємно усвідомлювати, що в один не прекрасний день воно може бути піддане публічному розголосу.
  • Існує дуже висока ймовірність звинувачення людей в тому, чого вони не робили і не думали робити.
  • Система Chatcontrol буде інструментом тотального стеження над людьми.

На даний момент впровадження такого контролю планується поки лише в ЄС. Однак, з огляду на завзятість, з яким Україна рветься в Євросоюз, наша влада дасть їй зелене світло дуже скоро.

Нагадаємо, шахраї віртуозно обманюють і грабують українців за допомогою Viber. Своїх потенційних жертв аферисти виловлюють, обіцяючи їм великий виграш.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua
  • ТЕГИ