Укрпошта розповіла про зміни у порядку виплати пенсій та субсидій

Деякі українці можуть отримувати свої пенсії та субсидії не так, як отримували досі. Це стосується громадян, які отримували виплати в Укрпошті, однак змушені були покинути свої домівки через війну. Через зміну місця проживання вони не можуть отримувати свої пенсії, субсидії та інші соцвиплати там, де залишилися їхні будинки. Проте цю проблему легко вирішити.

Укрпошта розповіла про зміни у порядку виплати пенсій та субсидій - today.ua

Переселенці можуть перевести свої виплати з Укрпошти на Ощадбанк, а потім отримувати гроші вже в одному з відділень Ощадбанку на тій території, де вони тимчасово облаштувалися.

При цьому слід пам'ятати два моменти:

  • переадресувати можна лише ту виплату, яку ви отримуєте через Укрпошту;
  • якщо ви отримуєте кілька видів соцвиплат, то за кожним видом потрібно оформляти переадресацію окремо.

Укрпошта розповіла про зміни у порядку виплати пенсій та субсидій

Алгоритм переадресації пенсії, субсидії або соцвиплати

  • Зайдіть на сайт Укрпошти та знайдіть опцію Заявка на переадресацію.
  • Виберіть вид виплати, яку потрібно переадресувати.
  • Вкажіть свої паспортні дані (ПІБ, серію та номер паспорта), а також контакти (номер телефону).
  • Вкажіть адресу поштового відділення, де ви раніше отримували гроші.
  • Далі вам на вибір запропонують два варіанти переадресації: на відділення Ощадбанку або на адресу тимчасового проживання. Пріоритет надається першому варіанту. Другий бажано обирати лише тим громадянам, які мають труднощі з пересуванням.

Як оформити переадресацію по телефону

Переадресувати виплату пенсії, субсидії або іншої соцвиплати можна за телефоном. Для цього потрібно зателефонувати до контакт-центру Укрпошти, назватися і дати свою нову адресу, за якою ви хочете отримувати гроші. При цьому в розмові потрібно вказати свої паспортні дані, свій номер телефону, а також стару адресу, за якою ви отримували гроші, та нову, за якою хочете отримувати.

Щоб отримати пенсію в новому місці, потрібно прийти у відділення Ощадбанку зі своїм паспортом та ідентифікаційним кодом.

Нагадаємо, працюючим пенсіонерам із квітня перерахували пенсії, але поки що їм платять старі. Проте вже у червні їм обіцяють повернути все.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua