В українських школах знову викладатимуть двома мовами

Автор: Марченко Любов

Міносвіти підготувало велику програму перетворень у системі шкільного навчання. Зокрема, пропонується використовувати дві мови у школах для викладання в старших класах.

В українських школах знову викладатимуть двома мовами - today.ua

Про це розповів в ефірі одного з телеканалів гендиректор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько.

Наприкінці минулого року глава Міносвіти презентував програму "Освіта 4.0: український світанок". Ця програма містить конкретні кроки щодо трансформації шкільної освіти. Вона, зокрема, передбачає запровадження білінгвального (двомовного) викладання у старших класах школи.

В українських школах знову викладатимуть двома мовами

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Програма передбачає, що у старшій школі, в якій, як відомо, вестиметься навчання за профілями, профільний предмет викладатимуть двома мовами. Другою мовою викладання буде англійська. Таким чином, закінчуючи середню школу, випускники вже вільно володітимуть хоча б однією іноземною мовою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, раніше викладання в українських школах велося двома мовами – українською та російською. Таким чином школа повертається до двомовного викладання. Щоправда, тепер другою мовою буде англійська, що дасть випускникам ширші перспективи.

Нагадаємо, 2023 року в школах України скасували державну атестацію для випускників.