В Україні всіх таксистів змусять сплачувати податки: що зміниться для пасажирів

Усі таксисти в Україні сплачуватимуть податки. Влада вже готує законопроект, яким візьмуть на облік усіх "безгоспних" таксистів і змусять їх сплачувати податки державі. Платити за поїздки доведеться більше. Проте будуть у цьому і свої переваги для пасажирів.

В Україні всіх таксистів змусять сплачувати податки: що зміниться для пасажирів - today.ua

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев каже, що такий закон щодо фіскалізації всіх таксистів давно назрів. В Україні дуже багато власників автомобілів займаються "грачуванням". При цьому ніхто не несе відповідальності за безпеку таких поїздок: пасажири сідають до них в автомобіль на свій страх і ризик.

Гетьманців прогнозує, що законопроект щодо фіскалізації служби таксі з'явиться вже найближчим часом, можливо, наприкінці січня. Нардеп каже, що законопроект уже майже готовий. Наразі він проходить погодження у Мінінфраструктурі. Щойно там усі шорсткості усунуть, його подадуть на розгляд до Верховної Ради. В Україні всіх таксистів змусять сплачувати податки: що зміниться для пасажирів

"Думаю, що вже у січні ми його побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоб він з'явився", - каже депутат-"слуга" та головний ідеолог податкових реформ в Україні.

Звичайно, якщо всіх таксистів змусять платити податки, це дасть не тільки збільшення доходів у скарбницю, але й змусить приватних перевізників ретельніше стежити за станом свого автомобіля та підвищувати рівень сервісу. Ну і звичайно, вартість проїзду неминуче зросте. Проте вища плата компенсуватиметься пасажирам вищим комфортом та безпекою поїздок.

Нагадаємо, у Києві таксисти заробляють близько 2,5-4 тисяч гривень на день. Однак якщо з цієї суми відняти витрати на пальне і ремонт автомобіля, то вийде набагато менше. І все ж таки, заробітки столичних таксистів не найнижчі. Вони можуть заробити близько 50 тисяч гривень на місяць. І це вже їхній "чистий" заробіток.

ДЖЕРЕЛОsocportal.info