В Україні встановили нові ціни на м'ясо: курятина різко пішла вгору

Українські торговельні мережі встановили нові ціни на м'ясо. При цьому свинина демострує різні тенденції, а яловичина поки що тримається у колишній вартості. А ось найдоступніше за ціною куряче м'ясо поповзло за ціновою шкалою нагору. Курятина нестримно дорожчає.

В Україні встановили нові ціни на м'ясо: курятина різко пішла вгору - today.ua

Про те, як оновилися цінники на цей популярний продукт, пише hvylya з посиланням на портал minfin.

Жовтень приніс подорожчання курятини в усі супермаркети. Так, порівняно з вереснем курячі стегна зросли в ціні з 99,71 грн/кг до 102,45 грн/кг. Стали дорожчими і курячі гомілки. Вони зросли в ціні майже на 5 гривень: з 72,85 до 77,45 грн/кг. Помітно подорожчало також куряче філе. Його вартість зросла зі 133,98 грн/кг до 136,27.

В Україні встановили нові ціни на м'ясо: курятина різко пішла вгору

Водночас, ціни на яловичину поки що залишаються вересневими. Втім, їх і минулого місяця не можна було назвати демократичними. Так, яловичий гуляш уже тоді коштував 217,71 грн/кг. Стільки ж він коштує і зараз. Залишилася колишня ціна і на яловичі ребра – 137,48 грн/кг.

В Україні встановили нові ціни на м'ясо: курятина різко пішла вгору

Нагадаємо, при цьому ціни на живець свиней стали в Україні знижуватися. А от м'ясо свиней у супермаркетах продовжує дорожчати. Так вартість деяких видів свинини вже подолала психологічну позначку у 200 гривень.

ДЖЕРЕЛОhvylya