В Україні три банки скасували комісії за безготівкові розрахунки

В умовах військового стану, запровадженого в Україні у зв'язку із вторгненням Росії, "Ощадбанк", "ПриватБанк" та "Райффайзен Банк" прийняли рішення тимчасово не брати еквайрингову комісію. Про це повідомили прес-служби цих найбільших у нашій країні фінустанов.

В Україні три банки скасували комісії за безготівкові розрахунки - today.ua

У повідомленнях цих банків йдеться про те, що вони вирішили під час війни підтримати український ринок безготівкових розрахунків.

Банки виходять з того, що відмова від готівки та використання платіжних систем – це один із елементів безпеки українців під час військових дій. Тому вони тимчасово скасували еквайрингову комісію та закликали всі торгові підприємства на час воєнного стану зробити пріоритетом безготівкову оплату товарів банківськими картками.

Скільки часу три найбільші в Україні банки не братимуть комісію за обслуговування платежів за пластиковими картками? Один місяць. Якщо бути точнішим, то до 31 березня 2022 року. Однак, якщо вторгнення Росії продовжиться, то ця ініціатива може бути продовжена.

Тим часом, після вторгнення Росії в Україну банки оголосили кредитні канікули для своїх клієнтів. Так, ПриватБанк оголосив кредитні канікули всім бізнес-клієнтам з 1 березня до 1 червня 2022 року.

У свою чергу "Ощадбанк" запровадив кредитні канікули для клієнтів-фізичних осіб з 1 березня до 31 травня 2022 року за всіма кредитами.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про особливості виплати та доставки пенсій у воєнний час.