В Україні стало простіше купити дрова: як зробити замовлення

Купити дрова українцям стало простіше. Напередодні майбутнього опалювального сезону придбати дрова може кожен охочий.

В Україні стало простіше купити дрова: як зробити замовлення - today.ua

Зима не за горами. В Україну вже прийшли перші холоди, а попереду ще найважчий в історії країни опалювальний сезон. Тим часом, багато українських будинків не мають систем газового опалення, або такі системи були пошкоджені під час військових дій. На порозі зимових холодів у таких регіонах слід подбати про альтернативні джерела тепла. Тепер кожен може придбати дрова, звернувшись до найближчого лісництва. Там можна підібрати відповідну породу дерева, а також визначитися з обсягом замовлення та способом його постачання.

Про це повідомляє прес-служба Мінреінтеграції.

Знайти контактну інформацію лісництв можна на сайті Держлісагенства, відвідавши розділ “Територіальні органи”. Для купівлі дров за спрощеною процедурою потрібно лише подати заяву та зробити оплату. В Україні стало простіше купити дрова: як зробити замовлення Також знаходиться на стадії розробки інтернет-магазин «ДроваЄ». Запустити його планують вже у жовтні. Він дасть змогу закупити потрібну кількість дров, не виходячи зі свого будинку. Їхня купівля буде здійснюватися лише за 4 кроки:

  1. Реєстрація на сайті.
  2. Вибір лісгоспу.
  3. Визначення з типом дров'яної продукції та її обсягом.
  4. Оплата замовлення.

Нагадаємо, фахівці радять, які породи дерев краще вибрати для опалення. Найбільш прийнятними є береза, акація і клен. При цьому деревину цінних порід (дуб, горіх, вишню, бук) зазвичай не спалюють. З них виготовляють меблі та інші предмети домашнього вжитку.

ДЖЕРЕЛОsud.ua