В Україні знижується ціна на соняшникову олію

В Україні соняшникова олія до кінця липня стала дешевшати. Ціна на цей продукт, як і раніше, тримається на рівні близько 60 гривень за пляшку. Однак один сорт соняшникової олії вже став здавати цінові позиції.

В Україні знижується ціна на соняшникову олію - today.ua

Йдеться про продукт торгової марки "Олейна". В кінці минулого робочого тижня пляшка "Олейни" ємністю 850 мілілітрів помітно подешевшала. Правда, ціну на неї знизили не всюди, але можна сказати, що процес пішов.

Зокрема, в торговій мережі Metro ціна соняшникової олії марки "Олейна" залишилася незмінною - 63,50 гривень. А ось в Auchan вартість пляшки відразу знизили до 49,50 гривні (-8,2 порівняно до початку липня).

Таким чином, якщо рахувати в середньому, то знижена вартість пляшки соняшникової олії склала 56,50 гривень за пляшку. В Україні знижується ціна на соняшникову олію "Олейна" стала дешевшати після 21 липня. В Україні знижується ціна на соняшникову олію При цьому було би передчасним стверджувати, що ця тенденція охопила всі марки соняшникової олії. Наприклад, вартість пляшки "Щедрого дару" не змінилася ні в той, ні в інший бік і поки тримається на рівні 63,92 гривні за пляшку ємністю 850 грамів. В Україні знижується ціна на соняшникову олію Але навіть те, що ціни на цей продукт не дорожчають, а тримаються на колишньому рівні, свідчить, що ринок готовий знижувати вартість соняшникової олії.

Нагадаємо, українська соняшникова олія в Європі вже коштує майже вдвічі дешевше, ніж у самій Україні. На європейських ринках її вартість продовжує знижуватися, а ось в Україні тільки намагається зрушити з верхньої точки. Наприклад, у Чехії пляшка української олії вартує в перерахунку на наші гроші 35 гривень, а у нас 60.

ДЖЕРЕЛОhvylya