В Україні продовжують знижуватися ціни на полуницю

В Україні за один тиждень полуниця місцевих виробників подешевшала у середньому на 30%. Про це розповіли експерти EastFruit.

В Україні продовжують знижуватися ціни на полуницю - today.ua

Зокрема, українські виробники зараз пропонують гуртом полуницю за ціною 100-130 гривень за кілограм.

У чому причина зниження цін? Експерти кажуть, що на ринку помітно побільшало полуниці з південних районів України. Крім того, попит на цю ягоду цього року менший, ніж у попередні роки. Справа в тому, що велика кількість жінок та дітей виїхали за кордон у пошуках безпечного притулку, а саме вони є основними споживачами полуниці.

Існує і третій фактор, який змушує українських виробників знижувати ціну на полуницю. Справа в тому, що в Україну збільшилися постачання цієї ягоди з-за кордону. Насамперед із Греції та Туреччини. Коштує така ягода в опті не більше ніж 150 гривень за кілограм.

В Україні продовжують знижуватися ціни на полуницю Експерти EastFruit вважають, що наприкінці травня ціни на полуницю ще більше знизяться. Саме наприкінці травня з'явиться перша ґрунтова полуниця.

Нагадаємо, раніше агроном Ірина Кобринець заявила, що у 2022 році в Україні, незважаючи на те, що російські окупанти тимчасово захопили деякі райони Херсонської та Запорізької областей, не буде дефіциту полуниці.