В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони

В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони. Судячи з нової вартості цих товарів, поки складно сказати, що регулювання цін на соціально значущі види товарів принесло свої плоди. Ціни на гречку та ціни на макарони від середини січня знизилися на копійки, проте до середини місяця вони виросли набагато відчутніше.

В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони - today.ua

Портал minfin зробив моніторинг цін на ці два види продуктів у найбільших торгових мережах столиці.

Ціни на гречку

Згідно з опублікованими даними, ціни на гречку за січень пережили вже кілька періодів коливань. Зокрема, на початку січня середня вартість кілограма гречаної крупи становила 46,90 грн. Її вартість поступово підвищувалась до середини місяця, досягнувши 15 січня 50,90 грн. А через день стався великий ціновий стрибок: лише за добу ціни на гречку піднялися до середнього показника 54,52. І лише після такого ривка вони стали трохи знижуватися.

Нині середня ціна кілограма гречки становить 47,10 грн. В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони Найдешевше можна купити гречану крупу у торговій мережі Varus – по 43,90 грн/кг. А найдорожче така покупка коштуватиме в Auchan – по 54,30 грн. В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони

Ціни на макарони

В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони Першого тижня нового року середня ціна на макарони зросла з 24,87 грн до 25,67. Така ціна цього продукту протрималась до середини місяця. А після 15 числа ціни на макарони трохи знизилися. Наразі вони в середньому становлять 24,95 грн. В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони Найдешевшу пропозицію можна зустріти у Metro. Там кілограм найдешевших макаронів коштує 19,60. А от в Auchan зафіксовано найвищу ціну на макарони – по 35,20 грн. В Україні з'явилися нові ціни на гречку та макарони Нагадаємо, в Україні протягом року ціни на гречку зросли на 23%.