В Україні з'явився новий бізнес: скільки коштує оренда генераторів

Автор: Марченко Любов

В умовах постійних відключень електроенергії серед українців велику популярність набуло використання генераторів. Однак ціни на електрогенеруючі пристрої дуже високі, і не кожному таке придбання по кишені. Крім того, на ринку генераторів утворився дефіцит. Зважаючи на дефіцит і високий попит на таку продукцію, заповзятливі українці організували новий бізнес. У країні набирає популярності оренда генераторів.

В Україні з'явився новий бізнес: скільки коштує оренда генераторів - today.ua

Особливим попитом електрогенератори користуються серед мешканців приватних будинків, а також представників сфери торгівлі. Підприємці повсюдно намагаються забезпечити свої торгові точки генераторами, щоби утримати бізнес "на плаву". Підливає оливи у вогонь й очікування нової атаки з боку Росії. Але купувати генератор не всі готові як матеріально, так і морально. А ось взяти його в оренду, щоби більш-менш спокійно пережити "темні часи", цілком можливо.

Терміни оренди генератора можуть бути різними. Тішити себе та близьких безперебійним електропостачанням житла можна як один день, так і протягом тижня, і навіть місяця. Лідером за кількістю таких оголошень став Львів. Схожі пропозиції можна знайти і в багатьох інших областях західного регіону. Не відстала від нового тренду і столиця.

Наскільки "схудне" ваш сімейний бюджет, залежить від термінів оренди. Чим довше ви експлуатуватимете генератор, тим дешевше обійдеться його прокат у перерахунку на одноденну вартість. Багато оголошеннях пропонують додатковий сервіс - доставку. А якщо ви не маєте наміру у найближчий місяць терпіти незручності, які завдають відключення електроенергії, і ваш бюджет дозволяє орендувати електрогенератор на тривалий термін, то вам його можуть доставити абсолютно безкоштовно.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

В Україні з'явився новий бізнес: скільки коштує оренда генераторів

Ціноутворення на ринку прокату генераторів залежить як від тривалості оренди, так і від самого пристрою. За добу використання генератора потужністю 3,5 кВт доведеться заплатити 400-500 грн. За обладнання потужністю 5,5 кВт вже доведеться віддати від 500 до 600 гривень на добу. Ну, а якщо вам потрібно щось потужніше, наприклад генератор, що виробляє 7,5 кВт, то ваш бюджет втрачатиме по 700 гривень щодоби.

Будь-який серйозний бізнес (а прокат генераторів вже так себе позиціонує), не може обійтися без знижок і системи лояльності для своїх клієнтів. У багатьох оголошеннях про оренду генераторів пропонують 10% знижки для постійних орендарів. Щоби стати постійним клієнтом, потрібно взяти генератор в оренду на строк не менше двох тижнів. За такого тривалого використання орендованого генератора вдасться заощадити від 50 до 100 грн на добу. На ціну впливає і тип палива, яке споживає пристрій. Бензиновий генератор обійдеться дешевше від дизельного. За дизельний хочуть від 850 грн на добу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найчастіше для оформлення такої послуги потрібна копія паспорта. Також необхідно буде підписати договір з орендодавцем і внести завдаток, який варіюється в межах від 5 до 10 тисяч грн. Доставка генератора може коштувати від 150 до 300 грн. Нерідко орендодавець може надати такі послуги, як підключення пристрою та інструктаж з використання генератора.

Нагадаємо, українцям загрожують великі грошові стягнення за відсутність ліцензії, яка дає дозвіл на зберігання палива для генераторів.