В Україні з'явилася робота із високою зарплатою: можуть взяти пенсіонера

В Україні з'явилась робота за високу зарплату. Причому роботодавець повідомляє, що готовий її надати не лише молодим та абсолютно здоровим громадянам працездатного віку, а також розгляне й пропозиції від пенсіонерів, учасників АТО/ООС і навіть від громадян з інвалідністю. При цьому обіцяна зарплата становить від 20 до 40 тисяч гривень.

В Україні з'явилася робота із високою зарплатою: можуть взяти пенсіонера - today.ua

Таку привабливу пропозицію опублікував на сайті з пошуку роботи роботодавець із Тернополя, пише apostrophe.

Автор оголошення шукає працівника у транспортно-логістичну компанію, розташовану в Тернополі. Там є вакансія водія-дальнобійника. При цьому про виїзди за кордон не йдеться, проте в українських автошляхах водій має орієнтуватися, як у себе в квартирі.

Окрім пропозицій від здорових громадян працездатного віку, роботодавець готовий розглянути пропозиції від учасників АТО/ООС, громадян з незакінченою вищою освітою, а також від пенсіонерів. Звичайно, якщо здоров'я їм дозволяє їздити за кермом фури усією країною.

В Україні з'явилася робота із високою зарплатою: можуть взяти пенсіонера

Умови праці:

  • рейсовий спосіб роботи;
  • зарплата – від 20 до 40 тисяч гривень (відсотки + добові). Конкретніше оплата праці обговорюватиметься під час співбесіди.

При цьому роботодавець висуває до претендента на вакансію такі вимоги:

  • посвідчення водія категорії, С, СЕ (чіп-карта);
  • бути готовими до вантажних перевезень по Україні;
  • добре знати дороги та міста України;
  • досвід аналогічної роботи щонайменше два роки.

Нагадаємо, ірландський лоукостер Ryanair почав приймати на роботу українців. Серед наших співгромадян шукають льотчиків і  бортпровідників.