В Україні змінилися ціни на гречку

В Україні нарешті стали падати ціни на гречку. Зниження вартості цієї популярної крупи фіксують у всіх великих торгових мережах, які присутні на продовольчому ринку української столиці.

В Україні змінилися ціни на гречку - today.ua

Ціни на гречку знизились у супермаркетах Ашан, Metro Novus та Varus.

Середня вартість цієї крупи у листопаді становила 47,90 гривні. А вже у грудні середня варість впала до 44,75 гривні. В Україні змінилися ціни на гречку Це тим більше втішно, що ціни на гречку зростали у торговельній мережі ще з початку серпня, незважаючи на те, що аграрії зібрали цього року непоганий урожай цієї крупи. При цьому багато експертів прогнозували, що ціни на гречку мають піти вниз, проте вони продовжували зростати.

Експерти аграрного ринку пояснюють це тим, що вирощений в Україні врожай все одно не покриває внутрішньої потреби в цій крупі, і тому її доводиться імпортувати. А за таких умов вона, звичайно, не може бути дешевою.

Нагадаємо, дієтологи розповіли, з якими продуктами слід поєднувати гречку, щоби вона приносила найбільшу користь. Гречана каша добре поєднується не лише з продуктами тваринного походження, а й із рослинними. Гречка з овочами – це не тільки дуже корисно, але й смачно.

ДЖЕРЕЛОhvylya