В Україні скасували ліміти на електрику: в деяких регіонах можуть бути екстрені відключення електроенергії

Автор: Марченко Любов

В Україні збільшився обсяг генерації електроенергії. Завдяки цьому, а також завдяки імпорту енергії, вдалося скасувати ліміти на електрику. Але все ж таки, в деяких регіонах можливі аварійні відключення електроенергії.

В Україні скасували ліміти на електрику: в деяких регіонах можуть бути екстрені відключення електроенергії - today.ua

Про це повідомила прес-служба компанії Укренерго.

Обсяг генерації вдалося істотно збільшити завдяки введенню в дію двох атомних енергоблоків. Крім того, у вихідні споживання електроенергії помітно знижується. До того ж, в Україну надходить електроенергія з-за кордону. Завдяки цим трьом чинникам компанія Укренерго зважила за можливе скасувати ліміти на електроенергію в усіх регіонах.

"Завдяки цілодобовій роботі ремонтних бригад Укренерго та введення в роботу двох блоків АЕС, а також зниження споживання у вихідний день, дефіциту потужності немає", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Проте надвечір, із похолоданням, споживання електрики може зрости. Тому енергетики припускають, що в деяких регіонах все ж таки доведеться вдатися до екстрених відключень електроенергії.

В Україні скасували ліміти на електрику: в деяких регіонах можуть бути екстрені відключення електроенергії

"Зокрема, це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та Києва, де зі зростанням споживання через мережеві обмеження можливі аварійні відключення", - попереджають в Укренерго.

Водночас енергетики звертають увагу споживачів на те, що ліміти на електрику скасували лише на неділю, 12 лютого. У будні обсяг споживання зазвичай зростає. Тому, мабуть, без обмежень обійтися не вдасться.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас триває робота щодо відновлення пошкоджених блоків теплових електростанцій.

Нагадаємо, в Україні готують законопроект, який відкриє шлях для масової установки малих сонячних електростанцій у приватних садибах.