В Україні почалися продажі тепличної суниці: ціни здивували

В Україні розпочався продаж суниці, вирощеної в теплицях українськими підприємствами. Незважаючи на те, що в нашій країні зараз точаться бої з російськими окупантами, тепличні ягоди коштують на 15% дешевше, ніж у мирний 2021 рік.

В Україні почалися продажі тепличної суниці: ціни здивували - today.ua

За даними експертів EastFruit, у 2022 році продажі тепличних ягід українського виробництва почалися на тиждень раніше, ніж зазвичай.

Наразі оптова ціна суниці, вирощеної у теплицях на півдні України, становить у середньому 6,6 доларів за кілограм. Це приблизно на 15% дешевше, ніж у квітні 2021 року. Експерти пояснюють цей факт кількома причинами. Одна з головних – девальвація гривні (хоча насправді з урахуванням військового стану девальвація не дуже велика).

В Україні почалися продажі тепличної суниці: ціни здивували Експерти прогнозують, що цього року в Україні через бої з російськими окупантами буде дефіцит ґрунтової суниці. Справа в тому, що російські війська тимчасово окупували території, де її переважно вирощують.

З цієї причини, до речі, очікується і дефіцит черешні. Також прогнозується, що черешня пізніше за термін потрапить у продаж.

Раніше стало відомо, що в Україні вдвічі знизилася вартість оренди житла.