В Україні почали помітно дешевшати помідори

На радість багатьох українців в Україні нарешті почали дешевшати помідори, причому як імпортні, так і місцеві. Про це повідомив проект EastFruit.

В Україні почали помітно дешевшати помідори - today.ua

Зокрема, імпортні тепличні помідори (Туреччина, Польща) в опті подешевшали в середньому на 23% - до 50-56 гривень за кілограм. Українські тепличні помідори подешевшали на 31% - до 60-80 гривень за кілограм (але це все одно вдвічі дорожче, ніж на початку травня 2021 року).

З чим пов'язане таке досить сильне зниження цін, адже вони весь квітень залишалися приблизно на одному рівні? Експерти це пояснюють кількома факторами.

В Україні почали помітно дешевшати помідори По-перше, в Україну за останні дні надійшли великі партії помідорів з Туреччини та Польщі. По-друге, побільшало пропозицій щодо продажу з боку українських підприємств.

Тим часом, раніше експерт Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин пояснила, що ціни на ранні овочі в Україні будуть знижуватися в міру збільшення на ринку ґрунтової продукції. На жаль, ґрунтові помідори у продажу з'являться ще не скоро.

Нагадаємо, раніше назвали овочі, які можуть стати дефіцитними в Україні у 2022 році.