В Україні масово виводять в аварійний ремонт енергоблоки ТЕС: що буде з електроенергією в опалювальний сезон

Автор: Марченко Любов

На теплових електростанціях України розпочали аварійний ремонт енергоблоків ТЕС. Наразі сукупна потужність відправлених у ремонт енергоблоків більш ніж удвічі перевищує аналогічні показники осені 2021 року.

В Україні масово виводять в аварійний ремонт енергоблоки ТЕС: що буде з електроенергією в опалювальний сезон - today.ua

Про різке збільшення кількості аварійних ремонтів енергоблоків ТЕС йдеться у повідомленні НЕК Укренерго.

Водночас, у зв'язку із сезонним зниженням температури і тривалості світлового дня, в Україні зростає споживання електроенергії. Однак, незважаючи на зростання попиту та окупацію Запорізької АЕС, Україна поки що здатна забезпечити достатню генерацію потужностей як для внутрішнього споживання, так і для експорту до країн Європи.

Однак із подальшим похолоданням та скороченням світлового дня країна потребуватиме більшого обсягу електроенергії, і тоді без стійкої роботи теплової генерації ніяк не обійтися.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

В Україні масово виводять в аварійний ремонт енергоблоки ТЕС: що буде з електроенергією в опалювальний сезон Тому Укренерго наголосила, що для успішного подолання опалювального сезону наголос робиться саме на безперебійній роботі ТЕС. У зв'язку з цим проводяться всі необхідні заходи щодо підготовки енергоблоків до зимового періоду. Водночас, зменшилась кількість енергоблоків, призупинених через відсутність палива.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ж не вдасться виконати всі ремонтні роботи до початку зими, це може поставити під загрозу як безперебійне постачання внутрішніх споживачів, так і стабільність експорту електроенергії до країн Європейського Союзу.

Нагадаємо, в уряді повідомили про можливе припинення транзиту російського газу через українську ГТС із початку наступного року. У цьому випадку український бюджет може втратити за рік понад 11 мільярдів гривень.

Головне