В Україні позбавлять субсидій і допомоги з безробіття одну категорію населення: кого залишать без грошей

При влаштуванні на роботу без укладання трудового договору субсидії та допомогу з безробіття не виплачуватимуть. Такий законопроект подано на погодження до державної регуляторної служби.

В Україні позбавлять субсидій і допомоги з безробіття одну категорію населення: кого залишать без грошей - today.ua

Про те, кому мають намір скасувати ці соціальні виплати, розповіло видання sud.ua.

У проекті Закону "Про працю" Кабмін запропонував усіх громадян, які не оформили офіційно свої трудові відносини з роботодавцем, у судовому порядку позбавляти виплат допомоги з безробіття та субсидій. Йдеться про тимчасове позбавлення соціальних виплат.

В Україні позбавлять субсидій і допомоги з безробіття одну категорію населення: кого залишать без грошей

Якщо судом було виявлено та доведено факт нелегального працевлаштування та несплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також інших обов'язкових платежів, які нараховуються на зарплату, то суд має право позбавити таку особу соціальної виплати з безробіття. Також у законопроекті пропонується за таке порушення позбавляти права на субсидію.

Щодо термінів, то для осіб, факт нелегальної роботи яких було доведено у судовому порядку, передбачено позбавлення соціальних виплат на 2 роки з дня набрання чинності рішення суду.

Нагадаємо, що не всі пенсіонери можуть розраховувати на отримання субсидії. Є низка умов, за яких пенсіонеру відмовлять у субсидії. Зокрема, допомоги на оплату комуналки не буде, якщо пенсіонер отримує пенсію і продовжує працювати. Крім того, субсидії на комунальні послуги не дадуть, якщо у сім'ї пенсіонера є більше одного автомобіля, або якщо сім'я має не одне житло.

ДЖЕРЕЛОsud.ua