В Україні гряде заміна грошей: в Нацбанку представили новий дизайн монет в 1 і 2 гривні

В Україні гряде заміна грошей. Нацбанк вирішив поміняти дизайн 1 і 2-гривневих монет. Змінюють їх не заради забави, а, так би мовити, на численні прохання трудящих.

В Україні гряде заміна грошей: в Нацбанку представили новий дизайн монет в 1 і 2 гривні - today.ua

Українці скаржаться на те, що монетами номіналом в 1 і 2 гривні важко користуватися. Справа в тому, що зовні вони майже не відрізняються. Особливо це становить проблему для людей похилого віку, а також для тих, у кого є проблеми із зором.

Тому українці нерідко скаржаться, що не можуть відрізнити одну монету від іншої. Але ж у пенсіонерів, які в основному і плутають ці монети, кожна гривня - на рахунку. В Україні гряде заміна грошей: в Нацбанку представили новий дизайн монет в 1 і 2 гривніВ Україні гряде заміна грошей: в Нацбанку представили новий дизайн монет в 1 і 2 гривні Інша річ - 5-ти і 10-тигривнені монети. Там заміни грошей не потрібно. Монета номіналом у 5 гривень добре відрізняється від інших своїм рифленням і формою. А 10-гривнева монета значно більше своїх "побратимів" і відрізняється від них вагою.

Тому зараз у Нацбанку думають над новим дизайном монет номіналом в 1 і 2 гривні. Очевидно, з карбуванням монет нового зразка почнеться поступова заміна грошей цих номіналів.

До речі, українцям можна порадити не квапитись розлучатися з усіма монетами, які "відслужили своє". Рано чи пізно вони стануть раритетом. І тоді на цих монетах можна буде непогано заробити. Наприклад, за оригінальну монету номіналом в 1 гривню 1992 року карбування можна заробити близько тисячі доларів.

ДЖЕРЕЛОvgorode