В Україні через кілька днів відключають три улюблені телеканали

З українського телепростору зникає ще кілька популярних та улюблених багатьма телеканалів. Три популярних міжнародних телеканали, що належать телекомпанії Sony Pictures Television, йдуть з України.

В Україні через кілька днів відключають три улюблені телеканали - today.ua

Про це повідомила прес-служба українського провайдера Ланет на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі, змушені повідомити, що з 23.06.2021 року з ТВ-пакетів Мережі Ланет зникнуть телеканали Sony Channel, Sony Turbo і Sony Sci-Fi", - йдеться в опублікованому повідомленні.

Раніше, через те що Ланет не зміг зійтися в ціні з популярними українськими медіа-групами, з його мовлення зникли такі популярні вітчизняні телеканали як Інтер, СТБ, 1 + 1, ICTV, "Новий канал", а також ряд інших телеканалів.

А тепер український глядач, правда вже з іншої причини, позбавляється ще трьох каналів. В Україні через кілька днів відключають три улюблені телеканали

"Телекомпанія Sony Pictures Television, яка є правовласником каналів, прийняла рішення щодо припинення трансляції свого контенту на всій території України", - уточнюють у повідомленні.

Улюблені телеканали зникнуть з українського ефіру вже з 23 червня. На жаль, навіть ті глядачі, які вже оплатили їхню трансляцію в пакеті послуг, не зможуть більше їх бачити.

Однак замість них Ланет пропонує альтернативні варіанти, які повинні припасти до смаку українському глядачеві. Їх можна буде знайти в пакетах Baza і Prime.

Зокрема, в пакет Baza входять такі канали: VIP Comedy, TV1000 World Kino, TV1000 Action, TV1000 East, FOX, FOX Life та Cine Mix.

А пакет Prime може порадувати своїх користувачів цікавим контентом від таких телеканалів: VIP Comedy, VIP Premiere, VIP Megahit, TV1000 World Kino, TV1000 Action, TV1000 East, FOX, FOX Life, Cine, Cine Mix, Cine Hit та Cine Legend.

Нагадаємо, раніше Ланет розповів українським глядачам, як і де можна безкоштовно дивитися улюблені українські телеканали. За допомогою цифрових приставок Т2 можна спокійно "ловити" популярні канали на звичайну антену і дивитися їх по телевізору.

ДЖЕРЕЛОfacebook