В Україні активізують мобілізацію: Верховна Рада безпрецедентно збільшила військовий бюджет

Верховна Рада підтримала урядовий законопроект щодо збільшення військового бюджету на 518 мільярдів гривень. Ці гроші підуть на підвищення боєздатності ЗСУ, а також на формування нових армійських підрозділів. Мобілізація в Україні найближчим часом активізується.

В Україні активізують мобілізацію: Верховна Рада безпрецедентно збільшила військовий бюджет - today.ua

Такого підвищення видатків на армію ще не було. Та й сам факт коригування видаткової частини бюджету на півтрильйона гривень – безпрецедентний, каже голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

Ще ніколи за всю історію незалежної України витрати бюджету не підвищували на таку величезну суму, наголосила депутат. Однак нинішній час спонукає до нестандартних рішень, а від фінансування армії залежатиме результат цієї війни.

"Це цілком виправдано ходом бойових дій та намірами українського народу перемогти російського агресора та захистити незалежність і суверенітет нашої держави", - вважає нардеп.

В Україні активізують мобілізацію: Верховна Рада безпрецедентно збільшила військовий бюджет

За рахунок цих грошей мають намір підвищити боєздатність армії, а також дати гідні виплати бійцям, котрі сьогодні зі зброєю в руках захищають українську землю. Крім того, це дозволить створити та укомплектувати свіжим підкріпленням нові військові підрозділи для успішного контрнаступу. А це означає, що мобілізація в Україні найближчим часом піде активніше.

Крім того, Шуляк закликала своїх колег по парламенту, а також волонтерів та міжнародних донорів організувати збирання коштів на виробництво протитанкового ракетного комплексу "Стугна-П", розробленого українськими конструкторами.

"Цієї підтримки багато не буває, це наш внесок в оборону країни. Також закликаємо платформу United24 відкрити збір на виробництво Стугни-П", - заявила політик.

Нагадаємо, депутати також мають намір розглянути питання щодо відновлення щомісячної 30-тисячної доплати до зарплати військових, яка була скасована цього року.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua