Біткоїн назвали офіційною валютою в ще одній країні

Центральноафриканська Республіка визнала біткоїн, одну з найпопулярніших криптовалют у світі, офіційним платіжним засобом. Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні місцевої Національної асамблеї.

Біткоїн назвали офіційною валютою в ще одній країні  - today.ua

Влада ЦАР вважає, що визнання біткоїну офіційним платіжним засобом допоможе відновити країну і принесе до неї довгоочікуваний мир. Цікаво, що за цю пропозицію проголосувала навіть опозиція.

ЦАР – це одна з найбідніших країн світу. На її території тривалий час продовжувався збройний конфлікт. Її економіка дуже залежить від видобутку корисних копалин. Очікується, що легалізація біткоїну допоможе залучити іноземних інвесторів до країни.

Біткоїн назвали офіційною валютою в ще одній країні Таким чином, Центральноафриканська Республіка стала другою державою у світі, де офіційно використовується біткоін. Першим цю криптовалюту у вересні 2021 легалізував Сальвадор. Міжнародний валютний фонд тоді різко розкритикував рішення сальвадорської влади.

Нагадаємо, у 2018 році Індія фактично заборонили всі транзакції з криптовалютою, але за два роки Верховний суд цієї країни скасував це рішення.

У Китаї у 2021 році всі фінансові операції з криптовалютою визнали незаконними.

Раніше глава Нацбанку України Кирило Шевченко розповів, яким буде курс долара після закінчення війни.