У Україні з'явився дорогий фальсифікат червоної ікри: як відрізнити підробку

Автор: Марченко Любов

У торгівлі з'явився фальсифікат червоної ікри, який реалізатори продають за ціною натурального продукту. Продавці не гребують відвертим обманом, видаючи звичайну білкову ікру за натуральну та вимагаючи за неї відповідну ціну.

У Україні з'явився дорогий фальсифікат червоної ікри: як відрізнити підробку - today.ua

Насправді білкова ікра в 10 разів дешевша за натуральну. Її вартість становить від 17 до 40 гривень, каже виконавчий директор Спілки споживачів України Максим Несміянов.

Власне, за такою ціною її продають у торговельній мережі. Візуально вона нагадує червону ікру, проте насправді нічого спільного із рибною ікрою вона не має. Це типовий білковий продукт, який можна вживати в їжу, але який і близько не повинен коштувати стільки, скільки коштує натуральна ікра. У Україні з'явився дорогий фальсифікат червоної ікри: як відрізнити підробку А тим часом, у Києві вже торгують такою підробкою, розфасованою в баночки з великим написом "ІКРА". Крім того, на баночці зазначено, що її виробляє Республіка Білорусь.

Максим Несміянов написав про це у своєму Facebook. Він навіть опублікував фото місця, де торгують фальсифікатом червоної ікри. Це – точка біля метро "Лівобережна". Тамтешній фальсифікат пропонують за ціною натурального продукту – по 150 гривень за баночку. Але якщо брати дрібним оптом, по 3 баночки, то можна взяти і за 300.

Популярні зараз

Європа готується до повномасштабної війни з Росією: Орбан розповів, де буде місце Угорщини

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Росія застосувала у Харківській області нову потужну електронну зброю

У покупцях не браку немає, каже Несміянов. Спокушаючись солідною знижкою, люди беруть оптом по 3 штуки відразу.

"Нагадую, що це імітована ікра (білкова), її ціна від 17 до 40 грн у супермаркеті!" – пояснив голова Спілки споживачів.

У Україні з'явився дорогий фальсифікат червоної ікри: як відрізнити підробку На "вудку" продавців фальсифікату червоної ікри попався вже не один киянин. Адже продавці переступили головну червону лінію – ціну. Раніше можна було відрізнити фальшиву ікру від справжньої за ціною. Тепер продавці фальсифікату просять за свою підробку майже стільки ж, скільки коштує натуральний продукт.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому Максим Несміянов все-таки дає пораду, як можна відрізнити натуральний продукт від підробки. Баночки з натуральною ікрою інакше промарковані, каже він. Там обов'язково мають бути вказані імпортер та виробник ікри. І текст на баночці неодмінно має дублюватись українською мовою.

Нагадаємо, червону ікру в Україні на 70% представлено фальсифікатом. Особливо багато фальшивого продукту пропонують у Мережі. Тому краще купувати такий товар у великих супермаркетах.