У Мережі з'явився фейковий сайт monobank: у чому його відмінність від справжнього

У Мережі з'явився сайт, який позиціонує себе як сайт популярної банківського додатку monobank. Відвідувачам сайту пропонують реєстрацію та картку monobank із кредитним лімітом до 100 тисяч гривень.

У Мережі з'явився фейковий сайт monobank: у чому його відмінність від справжнього - today.ua

Про це розповів один із користувачів Мережі, який намагався оформити картку monobank та натрапив на цей сайт.

Цей ресурс відразу здався чоловікові підозрілим, хоча він і обіцяє клієнтам щедрий кредитний ліміт на картку. Однак клієнт, на своє щастя, не виявився легковірним. Тим більше, що сайт явно "клепався" нашвидкуруч і до того ж не дуже грамотними людьми, які мають про орфографію дуже віддалене уявлення. У Мережі з'явився фейковий сайт monobank: у чому його відмінність від справжнього Для того, щоб отримати посилання для завантаження програми monobank, клієнтам пропонували насамперед ввести свій номер телефону. Мовляв, тільки після цього їм надішлють посилання на завантаження потрібної програми.

Чоловік не став нічого заповнювати, а вирішив звернутися до служби підтримки monobank, давши посилання на підозрілий сайт. Там йому роз'яснили, що у monobank - лише один офіційний сайт та іншого бути не може.

До того ж, ні monobank, ні інші банки ніколи не вимагають від своїх клієнтів ні CVV-код, ні термін дії картки. Тому, якщо в інтернеті з'являються спритники, які намагаються вивідати у вас щось подібне, або будь-яку іншу з подробиць вашої банківської картки або, навіть, подробиці вашої біографії, знайте: ви натрапили на шахраїв.

Нічого їм не повідомляйте. І якнайшвидше згорніть розмову, де б вона не відбувалася: по телефону, у чаті, або в якомусь месенджері. Чим менше сторонні люди знатимуть про вас і ваші банківські картки, тим спокійнішими ви можете бути за збереження своїх грошей.

Нагадаємо, клієнти monobank стали скаржитися, що після погашення кредиту їм продовжують нараховувати відсотки та вимагати з них гроші.

ДЖЕРЕЛОpsm7.com