У Раді створили робочу групу по боротьбі з нелегальними АЗС

В Україні планують посилити боротьбу з нелегальними АЗС. Для цього у Верховній Раді створили спеціальну робочу групу з розвитку прозорого та конкурентного ринку нафтопродуктів.

У Раді створили робочу групу по боротьбі з нелегальними АЗС - today.ua

Члени цієї робочої групи будуть стежити за тим, щоб конкуренція на ринку світлих нафтопродуктів була чесною, виявляти неякісне паливо і факти ухилення від сплати податків, які тягнуть за собою нечесну конкуренцію, і, звичайно, будуть шукати нелегальні АЗС.

Крім того, на цю робочу групу покладено обов'язок розробки комплексу заходів щодо припинення всіх вищевказаних явищ, а також розробка механізмів диверсифікації джерел палива.

Передбачається, що завдяки цьому нововведенню боротьба з нелегальними АЗС стане ефективніше.

Нагадаємо, що в березні поточного року прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок кампанії по боротьбі з нелегальними АЗС. Натомість легальні оператори паливного ринку пообіцяли не збільшувати вартість палива.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів і Нафтогазова асоціація України підписали Меморандум, який під час карантину забезпечить стабільність цін на бензин, дизельне паливо і автогаз.