У ПриватБанку дали інструкції, як можна швидко розблокувати карту

ПриватБанк розповів, як можна швидко розблокувати заблоковану картку. Правда, це вдається не завжди. Адже в деяких випадках карта блокується, якщо у банку виникли підозри в тому, що через банківський рахунок відмиваються гроші, або за рішенням суду. Тоді розблокування рахунку може зайняти чимало часу. Однак, якщо це сталося з інших причин, то домогтися відновлення всіх функцій банківської карти можна швидко.

У ПриватБанку дали інструкції, як можна швидко розблокувати карту - today.ua

В яких випадках ПриватБанк може заблокувати карту

 • Якщо в клієнта є прострочена заборгованість.
 • Якщо в банкоматі тричі поспіль ввести неправильний PIN-код.
 • Якщо виникла підозра, що картою заволоділи шахраї.
 • Якщо по карті стали проводитися підозрілі операції. Наприклад, кілька відрахувань з карти, були зроблені поспіль за невеликий проміжок часу. Таку підозру також може викликати використання карти у різних регіонах.
 • Якщо картою тривалий час не користуються і по ній немає ніякого руху грошей.
 • Якщо надійшов підозрілий грошовий переказ. Наприклад, якщо клієнту щомісячно приходила на карту невелика сума, а тут раптом прийшли великі гроші.

Як розблокувати картку

Це залежить від того, з якої причини карта була заблокована. Якщо у клієнта банку є непогашений борг, то доведеться спочатку його погасити. Як тільки борг буде погашений, ви відразу можете звернутися в ПриватБанк із запитом щодо розблокування. Після цього протягом трьох днів карту повинні розблокувати. Якщо заборгованості ніякої немає, то розблокувати карту буде простіше.

У ПриватБанку дали інструкції, як можна швидко розблокувати карту

Як розблокувати картку самим

 1. Потрібно зайти у свій Приват24
 2. Вибрати пункт "Мої рахунки" - "Управління картою/рахунком".
 3. Далі - знайти пункт "Блокування" і натиснути "Розблокувати".

Іноді може знадобитися підтвердити свій номер телефону і ввести додаткові персональні дані.

Можна розблокувати карту без допомоги Приват24

Можна також розблокувати картку через SMS-банкінг. Для цього на номер 10060 відправляється наступна комбінація символів: UNBLOCK ХХХХ, де ХХХХ - це чотири останні цифри номера вашої заблокованої картки.

Розблокувати карту також можна через банкомат ПриватБанку

 1. Для цього потрібно використовувати цю карту, щоби пройти в банкоматі авторизацію.
 2. Потім натиснути кнопку "Операції з картою" і вибрати в меню "Додаткові послуги".
 3. Після цього натискаєте "Розблокувати".

Є ще один спосіб - дзвінок на гарячу лінію ПриватБанку

Якщо сумніваєтеся в тому, що зможете самі розблокувати картку, то можна зателефонувати на гарячу лінію ПриватБанку - за номером 3700. Після того, як вам відповість "залізна леді", дотримуйтесь її інструкцій, і все - карта буде розблокована.

Ну, а якщо жоден спосіб не виявився дієвим, то залишається лише прийти до відділення ПриватБанку особисто. При цьому обов'язково потрібно мати при собі документи - ІПН та паспорт.

Нагадаємо, ПриватБанк закриває багато своїх відділень і скорочує працівників. На сайті президента України з'явилася петиція з проханням втрутитися в роботу Приватбанку.

ДЖЕРЕЛОhvylya