В уряді розповіли, скільки українських сімей реально можуть розраховувати на субсидію в прийдешньому опалювальному сезоні

Українцям розповіли, скільки сімей можуть розраховувати на субсидію в прийдешньому опалювальному сезоні. На сьогодні її отримали вже 2,5 мільйона домогосподарств. У перспективі можуть розраховувати на допомогу від держави ще півмільйона. Таким чином, субсидія буде доступна 3 мільйонам українських родин.

В уряді розповіли, скільки українських сімей реально можуть розраховувати на субсидію в прийдешньому опалювальному сезоні - today.ua

Про це повідомив заступник глави Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

"Ми в цьому році чекаємо 3 мільйони одержувачів субсидій. Уже зараз субсидії отримують 2,5 мільйона", - заявив чиновник.

В уряді розповіли, скільки українських сімей реально можуть розраховувати на субсидію в прийдешньому опалювальному сезоні В уряді передбачають, що по субсидію на оплату комунальних послуг звернулися ще не всі українці. З початком опалювального сезону багато хто активізується і звернеться по допомогу до держави. Так було і в минулі роки.

При цьому Музиченко повідомив, що в минулому опалювальному сезоні субсидію отримували майже 3 мільйони українських сімей. Двом з половиною мільйонам із них її перепризначили на новий опалювальний сезон автоматично. Однак тим 450 тисячам, що залишилися, доведеться повторно звернутися із заявами та заново подати декларації про доходи і витрати.

При цьому в Мінсоцполітики нагадали, кому не варто претендувати на субсидію. Перелік обмежень для отримання допомоги від держави відомий.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua