У Польщі збільшилася кількість вакансій для українців: яку роботу пропонують, та скільки платять

У Польщу з початку війни в Україні переїхало понад 1 млн українців. При цьому понад 430 тис. біженців вже офіційно працевлаштовані. Середня зарплата в країні сьогодні становить від 28 тис. до 48 тис. грн. Навіть без знання польської мови українські біженці можуть розраховувати на такий місячний дохід.

У Польщі збільшилася кількість вакансій для українців: яку роботу пропонують, та скільки платять - today.ua

Загалом у жовтні до Польщі приїжджає на 3-5 тис. українців більше, ніж їде з країни. Кількість вакансій, які не потребують досвіду роботи, збільшилась. Попереду Хелловін, Black Friday та різдвяні свята, а значить у сфері торгівлі відкритих вакансій стає з кожним днем ​​все більше.

Для українців, які не знають польської мови та не мають досвіду роботи, пропонують просту фізичну роботу на складах, у супермаркетах, у сфері логістики.

У Польщі збільшилася кількість вакансій для українців: яку роботу пропонують, та скільки платять

Також наразі є багато відкритих вакансій на підприємствах харчової та переробної промисловості. Підприємства автомобільної галузі, які поступово пожвавлюють свою роботу після пандемії, також беруть на роботу українців без знання польської, у тому числі жінок.

У середньому на простій фізичній роботі у Польщі зараз можна заробити 3,5-6 тис. злотих на місяць (28-48 тис. грн.). Якщо ви знаєте англійську чи польську, тоді можна отримувати на 30-50% більше, навіть без досвіду. Саме тому Польщу обирають більшість українських біженців.

Раніше повідомлялося, що українським біженцям у Польщі уріжуть виплати з 1 січня.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com