У Польщі збільшилася кількість вакансій для біженців з України: на яку роботу запрошують виключно українців

Автор: Лобанова Єлизавета

У Польщу під час війни поїхало понад 2 мільйони українців. Більшість із них збираються повернутися додому після того, як закінчиться війна. Поки що люди сидять і чекають, але оскільки гроші закінчуються, багато хто вже зайнявся пошуком роботи. Кількість вакансій у Польщі для українців б'є усі рекорди. Ринок праці тут зараз повністю переформатувався під претендентів із України.

У Польщі збільшилася кількість вакансій для біженців з України: на яку роботу запрошують виключно українців - today.ua

Так, на сайтах пошуку роботи створили спеціальні розділи "Робота для українців". Тут зібрані різні вакансії, у тому числі й ті, для яких польська мова не є обов'язковою.

Найбільшою популярністю в Польщі користуються сфери IT та охорони здоров'я. Кваліфіковані IT-фахівці з України можуть розраховувати на досить добрі та конкурентні умови праці та зарплати. Наприклад, Web-аналітик у Варшаві може отримувати на місяць 1400 євро (44 800 грн), зарплати QA Engineer стартують від 2000 євро (64 тис. грн).

У Польщі збільшилася кількість вакансій для біженців з України: на яку роботу запрошують виключно українців

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Лікарі та медсестри дуже затребувані у Польщі, у зв'язку з гострим дефіцитом кадрів. Для українців цих спеціальностей спростили умови працевлаштування/ Документи, які підтверджують кваліфікацію, можна буде надати після завершення війни в Україні. Зарплати лікарів тут коливаються від 1500 до 2000 євро (50-64 тис. грн), медсестри отримують 800-1000 євро, оклади анастезіологів можуть доходити до 4500 євро (144 000 грн) на місяць.

На сьогоднішній день у Польщі також достатньо вакансій у сферах дошкільної підготовки та догляду за дітьми й літніми людьми. Водії далекобійники, водії транспортних засобів та перевізники можуть також без проблем знайти собі роботу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представники творчих професій, таких як дизайнери, веб-дизайнери, графіки, фотографи, також зможуть у Польщі знайти собі роботу. Вакансії на ці спеціальності також є.

Раніше повідомлялося, як не потрапити на аферистів під час пошуку роботи у Польщі.