В одному з регіонів України готують примусову евакуацію населення

Автор: Марченко Любов

В одному з регіонів країни, можливо, доведеться вдатися до примусової евакуації населення. Йдеться про Харківську область.

В одному з регіонів України готують примусову евакуацію населення - today.ua

Про це заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

В останні дні, прагнучи взяти реванш за успішний контрнаступ українських військ, агресор з особливою жорстокістю обстрілює населені пункти Харківської області. Так, лише за попередню добу росіяни обстріляли 26 населених пунктів, розташованих у безпосередній близькості до російського кордону.

Перебувати там стало надзвичайно небезпечно. Тому не виключено, що найближчим часом буде ухвалено рішення щодо евакуації цивільного населення з цієї території. Причому евакуація буде примусовою.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

"Ми зараз приймаємо рішення про можливу примусову евакуацію дітей та дорослих із прикордонних населених пунктів, де ми бачимо, що ситуація погіршується", - повідомив Синегубов.

В одному з регіонів України готують примусову евакуацію населення

Після деокупації частини населених пунктів цього регіону агресор регулярно обстрілює українську територію. Зокрема, у зоні постійних обстрілів перебувають місто Волчанськ та Куп'янський район.

На жаль, після обстрілів там залишаються не лише зруйновані будинки, а є жертви і серед місцевих мешканців. Тому влада закликає мешканців цих населених пунктів тимчасово залишити свої будинки та переселитися до більш безпечної частини Харківської області.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До тих, хто не захоче покидати свої будинки і залишатиметься в зоні поразки, очевидно, доведеться застосувати примусову евакуацію. Особливо це стосується дітей, чиїм життям необдумано ризикують дорослі родичі.

Нагадаємо, юристи розповіли, на яку допомогу можуть розраховувати діти-переселенці.