В одному з міст України скасували плату за комуналку

У Чернігові, який майже цілий місяць перебував у блокаді російських окупантів, скасували плату за водопостачання, водовідведення, вивіз сміття та квартплату. Щоправда, таке послаблення зроблено на два місяці – за березень та квітень 2022 року.

В одному з міст України скасували плату за комуналку - today.ua

Також не виключено, що мешканцям Чернігова не доведеться платити два місяці за опалення чи платити за мінімальним тарифом. Міська влада веде відповідні переговори з підприємствами, що надають цю послугу.

Поки що плату за комуналку у Чернігові скасували за два місяці. Можливо, цю пільгу продовжать. Все залежатиме від ситуації на фронті.

В одному з міст України скасували плату за комуналку Нагадаємо, російські окупанти під ударами бійців ЗСУ пішли з Чернігівської області наприкінці березня. Під час відступу вони мінували територію та будівлі. Через обстріл окупантів у Чернігові пошкоджено багато будинків та об'єктів цивільної інфраструктури. Загинули близько 400 людей.

Мер Чернігова Владислав Атрошенко каже, що ситуація вже налагоджується, але перебувати у місті ще небезпечно для життя. Вибухотехніки проводять розмінування території.

Раніше ми розповіли, як під час війни отримати компенсацію за комуналку у розмірі 450 гривень.