У “Нафтогазі“ розповіли, в чому основна перевага річного тарифу на газ

В "Нафтогазі" розповіли, чим відрізняється річний тариф на газ від інших тарифних планів, і в чому його перевага.

У “Нафтогазі“ розповіли, в чому основна перевага річного тарифу на газ - today.ua

Вже з травня компанії-постачальники газу переведуть своїх споживачів на річний тариф на газ. У кожної компанії він буде свій. І той постачальник, в якого річний тариф виявиться менше, ніж в інших, буде мати перед ними конкурентну перевагу.

Крім річного тарифу на газ, компанії будуть пропонувати своїм клієнтам також інші тарифні плани. Цікаво, що Кабмін згадує про ці тарифи як про необов'язкову умову. Зокрема, зазначається, що постачальники газу можуть пропонувати своїм споживачам й інші тарифні плани. Чи означає це, що можуть пропонувати, а можуть і ні, поки невідомо.

Цілком ймовірно, що споживачі, як і самі постачальники залишатимуться в невіданні, поки Кабмін спільно з НКРЕКП і Міненерго не розроблять чіткі "правила гри" на ринку газу. І, ймовірно, ці правила з'являться не раніше другої половини квітня.

А наразі постачальники газу можуть дати вичерпні відповіді лише на деякі питання. Так, у Facebook-акаунті компанії "Нафтогаз" одна з клієнток запитала: чи буде "Нафтогаз" змінювати свій річний тариф на газ, якщо виявиться, що в його конкурентів ціна річної пропозиції нижча?

"А річний тариф зміниться, якщо в облгазів буде менше, ніж 6,45 гривні? І чи вигідно влітку переходити на" Місячний "тариф?", - запитала клієнтка.

В "Нафтогазі" відповіли, що річний тариф на газ у кожної компанії залишиться незмінним протягом року.

"За умовами тарифу "Річний" ціна на газ не буде змінюватися протягом наступних дванадцяти місяців. Перейти на тариф "Місячний" будь-який споживач може за бажанням", - відповіли в "Нафтогазі".

У “Нафтогазі“ розповіли, в чому основна перевага річного тарифу на газ Власне, в цьому і полягає основна перевага річного тарифу на газ що він за будь-яких умов залишається протягом року незмінним, а отже - прогнозованим. Виходить, що споживачі газу, знаючи річну ціну, зможуть заздалегідь розрахувати, у скільки їм обійдеться користування цим ресурсом.

Нагадаємо, поки в компанії "Нафтогаз" відмовилися називати квітневий тариф на газ, який, як відомо, вже не буде регулюватися державою, а отже, буде ринковим.

ДЖЕРЕЛОhvylya
Рулет з маком на Великдень: покроковий рецепт святкової випічки
Крім пасок до великоднього столу готують безліч смачних і різноманітних страв, включаючи випічку. Спечіть ніжний і пухкий рулет з маком на Великдень, ...
Хто компенсує українцям збитки від відключення електроенергії: поради споживачам
Проблема відключення електроенергії знайома усім. З нею стикаються як мешканці новобудов, електричні підстанції яких не справляються з такою кількістю...
Дженніфер Лопес зворушливо привітала дочку колишнього нареченого з днем народження
Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес намагалися зберегти свої відносини заради дітей. За ті роки, що закохані були разом, їх спадкоємці встигли подружитис...
Як відключити рекламу в смартфоні: ТОП-3 способи
Багато власників смартфонів страждають від настирливої реклами, яка вискакує їм на екрани в найнесподіваніший момент. Ми розповімо, що потрібно відклю...
В Україну завезуть другу партію вакцини AstraZeneca: хто в черзі на щеплення
Вакцинація в Україні триває, і тільки за останній тиждень було провакциновано 72 381 осіб. На початку тижня в країну прибуло 117 тисяч доз вакцини Pfi...