У Нафтогазі розповіли, куди йти клієнтам, яким завищили показання лічильників

Автор: Марченко Любов

Багато клієнтів компанії Нафтогаз скаржаться, що їм виставляють нереальні рахунки за газ. Астрономічні суми у платіжках виходять через завищені показання лічильника, хоча вони передають до облгазу зовсім інші цифри. У компанії "Нафтогаз" розповіли, куди потрібно йти клієнтам, яким завищили показання лічильників.

У Нафтогазі розповіли, куди йти клієнтам, яким завищили показання лічильників - today.ua

Про це стало відомо з діалогу у Facebook-акаунті Нафтогазу.

Абоненти компанії регулярно скаржаться у соцмережі на несправедливі нарахування плати за газ. Причому не всім і не завжди нараховують більше, ніж вони спожили. У декого виходить навпаки: рахунок, виставлений до оплати, є набагато нижчим, ніж показав лічильник. Але в більшості випадків споживачам виставляють вищі рахунки, і люди відмовляються платити такі захмарні ціни.

"Я теж плачу за фактом, а те, що вони мені додають, то їхні проблеми", - написала в коментарі одна з клієнток компанії.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

У Нафтогазі розповіли, куди йти клієнтам, яким завищили показання лічильників

У Нафтогазі відреагували на її коментар і вже вкотре роз'яснили, хто відповідальний за формування рахунків за газ. Нафтогаз є лише постачальником газу. Компанія сама не формує обсягів споживання. Це – зона відповідальності газорозподільних компаній (облгазів). Вони отримують показання лічильників від споживачів і вже з них обчислюють обсяги споживання, які передають на інформаційну платформу. Нафтогаз, своєю чергою, як і решта постачальників газу, бере дані звідти.

"Саме облгази (оператори ГРМ) відповідають за облік та нарахування обсягів газу. Показання лічильника Ви надаєте щомісяця оператору ГРМ", - роз'яснили в Нафтогазі.

Постачальник також розповів клієнтам, куди їм іти і до кого звертатися, якщо вони вважають, що обсяг споживання у платіжках вказаний неправильно.

"Якщо Ви не згодні з нарахуваннями та обсягами, які нам передав Ваш облгаз, зверніться, будь ласка, до них", - порадили у Нафтогазі.

У Нафтогазі розповіли, куди йти клієнтам, яким завищили показання лічильників

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, компанія звернулася до автора коментаторки особисто, запропонувавши їй надіслати номер особового рахунку та ПІБ його власника, щоби перевірити правильність нарахування за цим рахунком.

Нагадаємо, у Нафтогазі назвали дату, з якої можуть підвищити тариф на газ для населення.