У Нафтогазі розповіли, як внести плату за газ українцям, які вимушено опинилися за кордоном

Через початок війни в Україні багато наших співгромадян були змушені покинути свої будинки і рятуватися втечею. При цьому багато біженців опинилися за кордоном і тепер не знають, як їм вносити плату за газ.

У Нафтогазі розповіли, як внести плату за газ українцям, які вимушено опинилися за кордоном - today.ua

У компанії Нафтогаз роз'яснили, як можна передати показання лічильника та внести плату за газ, навіть якщо ви опинилися за кордоном.

Зокрема, із таким запитанням звернулася до постачальника газу одна з його клієнток.

"Я змушена була евакуюватися з України, газ перекрила, як тепер передавати показання лічильника та робити оплату за газ?", - поцікавилася жінка.

У Нафтогазі їй відповіли, що в будь-якому разі показання лічильника приймає газорозподільна компанія (облгаз, який її обслуговує). Під час війни зберігаються всі попередні канали, якими споживачі передавали показання лічильників. У Нафтогазі розповіли, як внести плату за газ українцям, які вимушено опинилися за кордоном Зокрема, їх можна передати через:

При цьому, звісно, зараз не всі мають доступ до своїх лічильників, але кожен знає, скільки споживає його квартира за місяць. Можна передати цей показник, а після війни звірити з тим, що є на лічильнику.

Внести плату за газ також можна кількома способами:

  • через особистий кабінет my.gas.ua;
  • через чат-бот GASUA у Viber або Telegram;
  • через платіжні системи Portmone, EasyPay, Приват24.

При цьому в "Нафтогазі" раніше нагадали, що, незважаючи на воєнний час, споживачам слід по можливості розраховуватися за газ. Звісно, якщо така можливість є. Якщо з об'єктивних причин вносити плату за газ зараз неможливо, то постачальник не відключатиме газ і не пред'являтиме боржнику жодних штрафних санкцій. Проте ніхто боргів за газ та інші ресурси не спише, і після війни за всіма простроченими платежами доведеться розрахуватися.

ДЖЕРЕЛОhvylya