В “Нафтогазі“ розповіли, що буде з тими, хто вирішить змінити річний тариф на газ на місячний

У компанії "Нафтогаз" розповіли, що буде з тими, хто вирішить змінити річний тариф на газ на місячний. Повернутися на річний тариф можна буде, проте "стрибати" з тарифу на тариф не вийде.

В “Нафтогазі“ розповіли, що буде з тими, хто вирішить змінити річний тариф на газ на місячний - today.ua

У компанії "Нафтогаз" відповіли на запитання однієї з клієнток, як часто можна буде міняти річний тариф на газ на місячний.

"Скільки разів на рік можна змінювати річний тариф на місячний і назад в" Нафтогазі "?" - запитала одна з клієнток в Facebook-акаунті "Нафтогазу".

У компанії відповіли, що тариф змінити, звичайно, можна. Але потім для того, щоб знову повернутися на річний тариф, потрібно, щоби пройшло не менше 12 місяців із дня зміни тарифів.

"Якщо при перебуванні на тарифному плані Річний ви вирішили змінити тариф на Місячний, то з дати переходу має пройти 12 місяців, щоб, наприклад, знову перейти на Річний", - відповіли в "Нафтогазі".

В “Нафтогазі“ розповіли, що буде з тими, хто вирішить змінити річний тариф на газ на місячний Що стосується переходів між тарифними планами, то за останні пару місяців озвучувалася вже кілька варіантів таких переходів. Спочатку всіх українців запевнили, що перейти на місячний тариф і повернутися назад можна буде у будь-який момент і необмежену кількість разів. Причому навіть обіцяли, що при цьому для "втікачів" річний тариф на газ залишиться незмінним.

Потім почали говорити, що міняти тарифи, звичайно, можна, але тоді повертатися доведеться вже на новий річний тариф, який буде переглядатися щомісяця, і який напевно буде більше, ніж початковий.

Тепер кажуть, що повернутися можна буде лише через 12 місяців.

Втім, що стосується щомісячного перегляду вартості річного тарифу на газ, то з цим також ще немає визначеності. Так, один із клієнтів поцікавився, чи буде змінюватися річний тариф на газ щомісяця.

"Детальна інформація про фіксований тарифний план буде відома в кінці квітня", - відповіли в компанії Коболєва.

В “Нафтогазі“ розповіли, що буде з тими, хто вирішить змінити річний тариф на газ на місячний Нагадаємо, при цьому експерти відзначають, що річний тариф на газ може бути вигідний для тих споживачів, які опалюють газом свої житла. У них витрата ресурсу велика, і за рахунок річного тарифу плата за газ за підсумками року буде нижче, ніж при місячній оплаті. При цьому для тих, хто користується газом лише для приготування їжі, може виявитися вигідніше оплата за місячними тарифами.

Стало відомо, як зміниться зарплата українців у 2021 році: НБУ змінив свій прогноз
Стало відомо, як зміниться зарплата українців в 2021 році. НБУ оприлюднив новий прогноз по зарплаті, поліпшивши свій же власний, який він давав на поч...
Натуральний манікюр: як прибрати залишки яскравого лаку з нігтів
Якщо ви вирішили зняти гель лак, але вас не влаштовує зовнішній вигляд нігтів, існує простий спосіб як привести їх в порядок. Б'юті-експерт розповів, ...
У школах Одеси введуть три нові предмети, яких немає в навчальних закладах України
В Одесі і Одеській області запустять новий пілотний проект. Якщо нова програма навчання виявиться ефективною і корисною, то три нові предмети з'являть...
Григорій Решетник розповів про подорож з трьома маленькими дітьми: “Хочу розвіяти стереотип“
Григорій Решетник разом з трьома малолітніми синами та красунею-дружиною вирушив у відпустку. Зоряна родина полетіла на Мальдіви - єдине місце, куди в...
«Нова пошта» змінила графік роботи на Великдень і травневі свята
У компанії «Нова пошта» прийняли рішення змінити графік роботи на Великдень 2021 і травневі свята. Затверджено вихідні дні, коли відділення і адресна ...