У Нафтогазі пояснили, кому повинні платити за газ нові господарі житла

Компанія Нафтогаз пояснила, кому повинні платити за газ нові власники квартири: компанії, в якій обслуговувалися колишні господарі, або тому постачальнику, в якого хочуть обслуговуватися вони.

У Нафтогазі пояснили, кому повинні платити за газ нові господарі житла - today.ua

Нових власників квартири цікавило, чи можна вже перейти на обслуговування до Нафтогазу, якщо куплене житло вони ще на себе не переоформили. Вони звернулися до Нафтогазу із цим питанням у Facebook-акаунті компанії.

"Як перейти, якщо купили будинок, ще не переоформили і не прописані?" - запитали мешканці.

У Нафтогазі попросили уточнити, чи користувалися попередні власники квартири послугами їхньої компанії. Нові господарі відповіли, що ні: вони були клієнтами іншого постачальника.

"У такому випадку вам потрібно очікувати документів про право на власність або взяти довідку у нотаріуса про те, що ви будете новими власниками", - відповіли з Нафтогазу.

"А платити куди?" - в свою чергу, поцікавилися власники купленої квартири. У Нафтогазі пояснили, кому повинні платити за газ нові господарі житла "Платити вам необхідно в компанію, до якої приєднані колишні власники", - уточнили в Нафтогазі.

Тобто, нові власники мають спочатку, якомога швидше, переоформити документи на куплене житло або хоча би взяти довідку в нотаріуса про те, що вони купили квартиру і будуть її новими власниками. І лише після цього вони можуть затівати перехід від одного постачальника газу до іншого.

Нагадаємо, Нафтогаз попередив споживачів, що цьогоріч дешевих літніх тарифів на газ, ймовірно не буде. У Європі ціна на газ не падає, а отже, і у нас вона буде також високою.

ДЖЕРЕЛОhvylya