У Нафтогазі нагадали, як можна отримати знижку на плату за газ

Компанія Нафтогаз нагадала своїм клієнтам, в яких випадках плата за газ може бути знижена на один відсоток. Для того, щоб отримати знижку, абонент має виконати кілька умов. Про існування такої преференції для сумлінних споживачів нагадав у своєму коментарі один з абонентів Нафтогазу.

У Нафтогазі нагадали, як можна отримати знижку на плату за газ - today.ua

Чоловік написав, що він щомісяця платить за газ до 15 числа, проте жодного разу не помічав у своїх платіжках обіцяної знижки від Нафтогазу. Він поцікавився, чи буде вона взагалі.

"А де той один відсоток, якщо заплатив до 15 числа. За півроку жодного разу", - написав чоловік у Facebook-акаунті Нафтогазу.

Компанія не змусила себе чекати з відповіддю. Клієнта попросили уточнити в особистому листуванні свої дані, щоби можна було дати вичерпну відповідь, чи належала йому, і чи була йому врахована знижка на плату за газ. У Нафтогазі нагадали, як можна отримати знижку на плату за газ

У компанії також нагадали, в яких випадках клієнти отримують цю знижку розміром в 1% від нарахованої суми:

  • Таку знижку можуть отримати клієнти, які користуються тарифним планом "Фіксований" або "Місячний".
  • Крім того, вони повинні здійснювати плату за газ через особистий кабінет, або чат-боти Viber чи Telegram за допомогою платіжних систем Портмоне, Monobank, LiqPay, EasyPay або Ipay.
  • Плата за газ повинна бути здійснена за попередній місяць у повному обсязі і обов'язково має бути проведена платіжними системами до 15 числа.

Якщо всі ці умови будуть виконані, то клієнт отримає знижку за попередній місяць у наступному. Тобто, якщо ви, наприклад, до 15 червня сплатили суму за травневе споживання з дотриманням усіх умов, то вам врахують цю знижку в нарахуваннях за липень.

Нагадаємо, в Нафтогазі розповіли, коли українцям чекати дешевого тарифу на газ за ціною власного видобутку. Компанія-постачальник каже, що поки газ в Європі буде дорогим, в Україні він також не подешевшає.

ДЖЕРЕЛОhvylya