У Мінсоцполітики зробили заяву щодо виплат субсидій та іншої соцдопомоги у квітні

В умовах війни, коли багато людей втратили роботу, а хтось і роботу, і дім, кожна копійка важлива для громадян. До того ж, ситуація на фронті може змінитися будь-якої хвилини. Тому уряд намагається якнайшвидше розраховуватися з громадянами за всіма обов'язковими виплатами. Зокрема, субсидії, пільги та інші соцвиплати за квітень профінансовані з випередженням графіка, і гроші вже пішли до регіонів.

У Мінсоцполітики зробили заяву щодо виплат субсидій та іншої соцдопомоги у квітні - today.ua

"Ми зібрали дані про необхідність коштів від регіональних органів соціального захисту населення та ще 1 квітня перерахували до регіонів необхідне фінансування. Це понад 8,6 млрд грн. Зокрема, на фінансування різних видів соціальної допомоги було направлено 4,8 млрд грн, а на фінансування пільг і субсидій – 3,8 млрд грн", – повідомила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна.

При цьому з обласних центрів гроші вже пішли далі – у міста і райони. Тому, вже найближчими днями люди їх отримають, запевнили у Мінсоцполітики.

У Мінсоцполітики зробили заяву щодо виплат субсидій та іншої соцдопомоги у квітні

Для того, щоб виплатити людям гроші в найгарячіших точках, уряду довелося запровадити спецмеханізм централізованого нарахування та виплати грошової допомоги.

За цим спецмеханізмом у квітні будуть виплачені гроші в населених пунктах 8 областей:

  • Донецької області (Волноваський, Маріупольський райони, а також міста Вугледар та Маріуполь);
  • Запорізької області (Васильківський, Мелітопольський, Пологівський та Бердянський райони, а також міста Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Токмак);
  • Київської області (Бучанський та Вишгородський райони та міста Буча, Ірпінь, Славутич);
  • Луганської області (всі міста та райони);
  • Сумської області (Охтирський район у межах колишнього Тростянецького району);
  • Харківської області (більшість районів та міст);
  • Херсонської області (Високопільський район);
  • Чернігівській області (всі міста та райони).

Жителі цих населених пунктів, які раніше отримували субсидії, пільги та інші соцвиплати на банківську картку, так само отримають ці виплати і за квітень. Тобто, у зручний для них час вони можуть піти до банкомату і зняти там гроші. Або ж просто карткою здійснювати безготівкові платежі.

А ось тим громадянам, які отримували свої гроші через Укрпошту (їм приносив їх листоноша), виплати прийдуть на Ощадбанк через міжнародну платіжну систему MY TRANSFER.

Отримати їх можна буде у будь-якому відділенні Ощадбанку, звернувшись зі своїм паспортом та ІПН (ідентифікаційним кодом).

Нагадаємо, Денис Шмигаль розповів, що мешканцям окупованих територій доставляють пенсії нелегально. Втім, ділитися подробицями цієї доставки глава уряду не став.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel