У Мінсоцполітики розповіли, які доходи врахують українцям при першому призначенні субсидії

У Мінсоцполітики розповіли українцям, які доходи і яке майно будуть враховувати, якщо субсидія призначається вперше. Що стосується першого, доходів, то вони беруться за різні періоди - в залежності від того, коли звернулися за субсидією.

У Мінсоцполітики розповіли, які доходи врахують українцям при першому призначенні субсидії - today.ua

Так, якщо субсидію призначають з початку опалювального сезону, то потрібно подавати довідку про доходи за 1 і 2 квартали поточного року. Виходячи з суми цих доходів, обраховується середньомісячний дохід.

Якщо ж субсидія буде призначатися з неопалювального сезону (із травня), то беруться в розрахунок доходи, отримані в 3 і 4 кварталі попереднього року.

Що стосується субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива, то в цих випадках беруть до уваги дохід за весь попередній календарний рік.

Як будуть враховувати при призначенні субсидії отриманий спадок

При призначенні субсидії не враховується житло, яким претендент на субсидію володіє на правах пайової власності, а також не враховуються будинки, отримані у спадщину в сільській місцевості. Тому, частина будинку, отримана у спадщину, не буде враховуватися при першому призначенні субсидії. У Мінсоцполітики розповіли, які доходи врахують українцям при першому призначенні субсидії Крім того, в Мінсоцполітики роз'яснили, що при призначенні субсидії також не беруть до уваги новий транспортний засіб, який дістався людині по лінії соцзахисту - або безоплатно, або на пільгових умовах. Не враховують також транспортні засоби, які були придбані батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу.

Яку площу будинку у сільській місцевості враховують при призначенні субсидії

Закон не розділяє в цьому питанні будиноки у сільській і міській місцевості. Норми площі, на які призначається субсидія, однакові всюди.

При цьому також при розрахунку субсидії враховуються соціальні нормативи житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, українцям в червні перестали нараховувати субсидії. Так вийшло через те, що уряд уже два місяці не може внести елементарні зміни в програмне забезпечення по субсидіях.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua