В Україні з полиць магазинів зникла сіль

Ще один продукт щоденного вжитку пропав із прилавків магазинів по всій Україні. Йдеться про сіль українського виробництва, яку виробляє підприємство Артемсіль. Щоправда, зовсім без солі українців не залишили. На прилавках є імпортний продукт. Проте звичного, українського, який давно став хітом засолювань і консервацій, немає ніде.

В Україні з полиць магазинів зникла сіль - today.ua

Про це повідомляє видання ukranews.

У пошуках вітчизняної кам'яної солі журналісти обнишпорили прилавки кількох супермаркетів, проте у продажу знайшли лише імпортну морську сіль. Причому вона продається недорого. Тому "соляного бунту" в Україні не має бути: для приготування страв сіль є. В Україні з полиць магазинів зникла сіль А ось із продуктом для засолювання, схоже, цьогоріч будуть проблеми. Адже в засолюванні використовують саме кухонну кам'яну сіль. А її морський аналог занадто багатий на мінерали, не всі з яких підходять для процесу консервації.

Чи з'явиться цього сезону на прилавках продукт Артемсолі, невідомо. Адже поряд із містом Соледар Донецької області, де знаходиться комбінат, який виробляє вітчизняну кам'яну сіль, зараз тривають запеклі бої.

Нагадаємо, стало відомо, які продукти незабаром cтануть не по кишені українцям через високі ціни.

ДЖЕРЕЛОukranews.com