У “Київстар“ розповіли, в який час краще не поповнювати мобільний рахунок - можливі збої

У компанії "Київстар" попередили про можливі збої при поповненні рахунків мобільних телефонів. У компанії також назвали час, коли це може статися і пояснили, з чим це пов'язано.

У “Київстар“ розповіли, в який час краще не поповнювати мобільний рахунок - можливі збої - today.ua

З 31 березня на 1 квітня, протягом доби, компанія "Київстар" має намір проводити роботи, пов'язані з оновленням комп'ютерних систем. Це масштабне оновлення затіяно, щоб поліпшити якість обслуговування дзвінків клієнтів, а також якість домашнього інтернету. Роботи будуть проводитися з 22:00 31 березня до 20:00 1 квітня.

При цьому жодних проблем ні з телефонним зв'язком, ні з інтернетом у клієнтів "Київстар" бути не повинно. Все буде працювати в звичайному режимі: телефонні дзвінки, SMS-повідомлення, домашній інтернет, роумінг. У “Київстар“ розповіли, в який час краще не поповнювати мобільний рахунок - можливі збої Проблеми можуть виникнути лише в разі поповнення рахунків або їхньої перевірки. Поповнень може бути не видно. Однак, як попередили в "Київстар", перераховані гроші нікуди не пропадуть. Але при цьому клієнт може їх відразу "не помітити". Інформація про поповнення стане доступна лише ввечері 1 квітня, приблизно після восьмої години. Отже, переживати за те, що гроші пішли незрозуміло куди, клієнтам не варто.

Нагадаємо, компанія "Київстар" назвала тарифи і послуги, які вона закриває з 1 квітня. Це стосується корпоративних абонентів і бізнес-тарифів. Тому в компанії рекомендують звернути увагу, чи не входить ваш тариф до переліку тих, які будуть скасовані. До 1 квітня ще є час його поміняти.