У Києві в півтора рази підняли тарифи на опалення

У Києві істотно зросли тарифи на опалення. Їх підняли у півтора рази. Якщо в минулому опалювальному сезоні 1 гігакалорія тепла коштувала 1654 гривні, то вже в цьому вона обійдеться в 2700-2900 гривень.

У Києві в півтора рази підняли тарифи на опалення - today.ua

Такі дані оприлюднили на сайті Київської міської держадміністрації.

Платити за такими тарифами на опалення доведеться релігійним, комерційним, а також бюджетним організаціям. При цьому для населення тариф на тепло поки залишиться незмінним - як у минулому опалювальному сезоні.

Жителям Києва обіцяють дати довгоочікуване тепло вже з 23 жовтня. За словами заступника голови КМДА Петра Пантєлєєва, столична тепломережа вже практично повністю готова до початку опалювального сезону. Правда, на її підготовку знадобився більш тривалий період, ніж в інших містах України. У Києві в півтора рази підняли тарифи на опалення Втім, це не дивно, каже чиновник. Адже сумарна довжина столичних тепломереж становить понад 2700 кілометрів, і до неї підключено більше 11 тисяч житлових багатоквартирних будинків. Щоби підготувати таке господарство до роботи в зимову пору, потрібно чимало часу.

Ось і столичним комунальникам знадобився тиждень, щоб усе привести до стартової готовності. Тому не дивно, що опалювальний сезон у Києві трохи затримався.

Допомогла комунальникам вистояти і погода, яка найближчими днями очікується незвично теплою для такої пори року. Зокрема, вже у четвер по всій території України повітря прогріється до +16...+18 градусів, а місцями буде й +20. Правда, після недовгого, але інтенсивного потепління, в кінці тижня температура знову почне знижуватися.