У Києві терміново змінили режим роботи метро

Київське метро у понеділок, 5 грудня, терміново перейшло на інший алгоритм роботи. Режим роботи метро змінили в другій половині дня у зв'язку з новим ракетним ударом по Україні.

У Києві терміново змінили режим роботи метро - today.ua

Про це стало відомо з інформації, опублікованої у Facebook-акаунті Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Відразу після оголошеної повітряної тривоги багато киян рушили в підземку. Адже у воєнний час столичний метрополітен використовують не лише як головну транспортну мережу Києва, а й як найбільше сховище для мешканців столиці. Отож, не всі станції працюють на вихід пасажирів. Людей висаджують лише на окремих станціях, де в підземці немає великого скупчення людей.

"Про зміни в роботі метро стежте за повідомленнями на станціях", - попереджають киян у публікації.

У Києві терміново змінили режим роботи метро

Крім того, киянам нагадали, що під час повітряної тривоги наземні ділянки метрополітену не працюють.

Трохи згодом стало відомо, що інтервал між рухами поїздів у метро збільшили до 10 хвилин. При цьому, як повідомляють деякі джерела, такий інтервал руху поїздів збережеться не лише сьогодні, а й у наступні дні – доти, доки енергосистема країни не буде достатньо стабілізована.

Втім, офіційні джерела поки що цього не підтверджують.

Нагадаємо стало відомо, хто координує ракетні удари по українській енергосистемі. Українські енергетики кажуть, що тут не обійшлось би без участі їхніх російських "колег". Цілі для обстрілу обираються дуже грамотно, і під удар потрапляють ключові об'єкти енергосистеми.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua